O Nas

PENSJONAT MAX Karpacz oferuje tanie noclegi w wysokim standardzie. Oferujemy niedrogie i promocyjne noclegi ze śniadaniem lub pełnym wyżywieniem w pokojach 1, 2 oraz 3 osobowych z łazienką  , przestronną restaurację, saunę, bilard, pokój zabaw dla dzieci oraz wielki taras na I piętrze do opalania i duży parking. Dodatkowo sala konferencyjna oraz grill nad potokiem.
 
  • Pensjonat Max w Karpaczu oferuje w wybranych terminach promocje na specjalne pakiety na noclegi ze śniadaniem lub z pełnym wyżywieniem.
  • Noclegi w Pensjonacie Max mają swój niepowtarzalny urok. Za oknem słychać przyjemny szum górskiego potoku, a z wybranych  pokoi – najwyższy szczyt Karkonoszy – Śnieżkę.
  • Na naszych Gości czeka duża restauracja, z okien której można podziwiać piękno przyrody, górski potok, las oraz górskie szczyty, w tym chlubę Karpacza – szczyt Śnieżki.
  • Oferta dla grup: oferujemy 50 miejsc noclegowych, kompletnie wyposażoną salę konferencyjną oraz możliwość organizacji imprez integracyjnych np. przy grillu czy ognisku.
  • Pensjonat Max jest idealny na górskie wczasy z dziećmi. W cenie noclegu oferujemy dostęp do pokoju zabaw dla dzieci oraz dysponujemy dużym placem – idealnym na psoty i zabawy najmłodszych.
HOTRES :

Zobacz nasze pokoje

Sprawdź gdzie dojechać

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl